Alternatif Okullar » Zeze Montessori Anaokulu Öğretmen İlanı
03
OCA
2019

Zeze Montessori Anaokulu Öğretmen İlanı

Zeze Montessori Anaokulu beraber çalışacağı “Montessori öğretmenlerini” arıyor. Anaokulu tarafından paylaşılan ilan aşağıdadır. Özgeçmişlerinizi kurumun e-posta adresi olan zezemontessori@gmail.com adresine göndermenizi rica ediyoruz. Alternatif Okullar olarak sadece duyuruyu paylaşıyoruz. Duyuruyu ilgilenebileceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşabilirseniz seviniriz. 

*** Olası iş pozisyonlarında değerlendirilmesi için özgeçmişlerinizin bir kopyasını alternatifokullar@gmail.com adresine de gönderebilirsiniz. 

ZEZE-FACE-2

ZEZE MONTESSORI ANAOKULU ÖĞRETMENLERİNİ ARIYOR

2018 Eylül ayı itibarıyla eğitim öğretime başlamış olan anaokulumuz için Montessori Metodu konusunda eğitim almış ve deneyim sahibi olan öğretmenler arıyoruz. 2-6 yaş arası çocuklarla çalışabilecek, Montessori anaokullarında çalışma deneyimi olan, alternatif eğitim yaklaşımlarıyla yakından ilgilenen, gelişime-değişime açık, şefkat ve sevgi ile çocuğa yaklaşabilen, bireysel farklılıkları önemseyen, enerjisi yüksek, üretken, sürekli eğitime ve kişisel gelişimine önem veren öğretmenlerle birlikte çalışmak istiyoruz. Detaylı bilgi için bize zezemontessori@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...