Alternatif Okullar » Alternatif Anaokulları Ekip Arkadaşlarını Arıyor
26
NIS
2019

Alternatif Anaokulları Ekip Arkadaşlarını Arıyor

AlternatİF ANAOKULLARI EKİP ARKADAŞLARI ARIYOR... (1)

Sevgili Alternatif Okullar takipçileri. İstanbul’da üç farklı anaokulu ekip arkadaşlarını aramaktadır. Anaokullarının ilanları aşağıdadır. Özgeçmişlerinizi her bir anaokulu için belirtilmiş e-posta adesine gönderebilirseniz seviniriz. Alternatif Okullar sadece duyuruları paylaşmaktadır. Ancak öğretmen arayışında olan diğer okullarla da paylaşabilmemiz için aşağıda iletişim bilgileri olan okullara gönderdiğiniz özgeçmişlerinizin bir kopyasını da alternatifokullar@gmail.com adresine de gönderebilirsiniz.

KÜÇÜK ORMAN ANAOKULU EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

Sınıf dışı eğitime ilgi duyan, yaklaşımı bilen, şiddetsiz iletişime gönüllü, çocuk ve doğa sever Anaokulu öğretmeni, İngilizce öğretmeni ve idari asistan pozisyonları için ekip üyeleri arıyoruz. Anaokulu İstanbul’dadır. Bize katılmak isterseniz info@kucukormananaokulu.com adresine mail atabilirsiniz.

Anaokulu İstanbul’dadır.

ZEZE MONTESSORİ ANAOKULU EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

2019-2020 eğitim öğretim yılı için öğretmen kadromuzu genişletmek istiyoruz. Montessori Metodu konusunda eğitim almış ve deneyim sahibi olan öğretmenler arıyoruz. 3-6 yaş arası çocuklarla çalışabilecek, Montessori anaokullarında çalışma deneyimi olan, alternatif eğitim yaklaşımlarıyla yakından ilgilenen, gelişime-değişime açık, şefkat ve sevgi ile çocuğa yaklaşabilen, bireysel farklılıkları önemseyen, enerjisi yüksek, üretken, sürekli eğitime ve kişisel gelişimine önem veren öğretmenlerle birlikte çalışmak istiyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için: zezemontessori@gmail.com
Anaokulu İstanbul’dadır.

ALTERNATİF YAKLAŞIMLI BİR ANAOKULU EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR

Eylül 2019’da İstanbul’da açılacak okulumuz için çocuk odaklı alternatif eğitim yaklaşımlarına ilgili, kişisel ve profesyonel gelişimini ciddiye alan okul öncesi öğretmeni olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz. Ekibe katılacak öğretmenler Haziran – Temmuz – Ağustos 2019 aylarında kurum içi ve dışı eğitmen eğitimlerine dahil olacak ve 2019-2020 eğitim döneminde göreve başlayacaktır.
GENEL NİTELİKLER
2-6 yaş arası çocuklarla çalışabilecek
Çocuklarla kurulan iletişim yöntemlerini yetersiz bulan, onların bireysel farklılıkları önemseyen
Bugünün öğrenme ve öğretme metotlarını eksik bulan,
Daha iyisini yapmak için her gün yeni yol ve yöntemler arayan,
Değişim ve gelişimi hayatının bir parçası olarak gören,
Enerjisi yüksek, üretken, sürekli eğitime ve kişisel gelişimine önem veren,
Alternatif eğitim yaklaşımlarına yakından ilgili,
Üniversitelerin okul öncesi öğretmenliği bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl deneyimi olan,
Okul öncesi öğretmenleri aranmaktadır.

İLETİŞİM: burcutongo@gmail.com

Ayrıntılar için tıklayınız...

Yorum yazın...