Alternatif Okullar » Çocuklarınızla Jonglörlük Festivaline Katılmaya Ne Dersiniz?
11
EYL
2016

Çocuklarınızla Jonglörlük Festivaline Katılmaya Ne Dersiniz?

Türkiye 11. Jonglörlük Festivali Antalya’da Başlıyor

Alternatif Okullar olarak çocuklarınızın eşsiz deneyimler kazanacağı bu festivali kaçımamanızı öneriyoruz.

Festivalle ilgili tüm ayrıntılara http://www.j-fest.com/festival adresinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye Jonglörlük Festivali onbirinci kez 3-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya Tekirova Sundance Kamp’ta hayat buluyor.
Doğa, deniz ve antik kent Phaselis ile iç içe bir ortamda; top, poi, lobut, yoyo veya hulahoop gibi oyuncaklarla gün boyu pratik yapan her yaş ve seviyeden jonglörler, akrobatlar, dansçılar ve müzisyenlerle ile tanışmak ve kahkahaları birleştirmek isteyenler için birebir bir festival. Birbirinden yetenekli katılımcıların gönüllü olarak düzenledikleri workshoplara katılıp içinizde saklı yetenekleri keşfedebilir ve eğlenceli deneyimler yaşayabilirsiniz.
Yurtdışından ve yurtiçinden gelen değişik becerilerdeki sanatçılarla workshoplar, birbirinden eğlenceli oyunlar, 3 değişik büyüklükte inşa edilmiş jonglör çadırları, 24 saat jonglörlük yapma fırsatı, ateş gösterileri, amatör ve profesyonel sanatçılar tarafından hazırlanan Gala gecesiyle capcanlı geçecek olan festivale her yaştan katılım mümkün.
Tamamen gönüllü katılımcılar ile gerçekleşen festivalimiz, her yıl bu işe gönül veren insanlarla gelişerek daha da güzelleşiyor.

Katılımcı sayısının 500 kişi ile sınırlı olduğu, 3-9 Ekim 2016 tarihleri arası düzenlenecek festivale giriş ücreti sadece 150 TL. Giriş ücretine kendi getirdiğiniz çadırınızla konaklama dahildir. Bungalov ve ağaç evlerde konaklamak isteyen katılımcılar Sundance Kamp ile irtibata geçip yerlerini ayırtabilirler.
Festival süresince denize girebilir, tekne turları ile civar koyları keşfedebilir, ormanda yürüyüş yaparak kendinizi Phaselis antik şehrinin büyüsüne kaptırabilirsiniz. Yiyecek ve içecek için ise Sundance Kamp’ın imkanlarından yararlanabilir veya yakın yerleşimlerden alışveriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve ücretsiz ön kayıt için http://www.j-fest.com adresine başvurabilirsiniz.

13680666_493310524196515_6246582883267253814_n

Yorum yazın...